Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

LETNIA SZKOŁA SAN | Komunikacja i zarządzanie stresem

Interesują Cię zagadnienia związane komunikacją? Szczególnie taką pod presją czasu lub w sytuacjach stresowych? Nie może Cię zatem zabraknąć 21.07.2021 na naszym bezpłatnym warsztacie w ramach Letniej Szkoły SAN, który poprowadzi dr Anna Zygo: socjolog, coach z długoletnim doświadczeniem, specjalizujący się w obszarze zachowania pełni swoich kompetencji w warunkach kryzysowych.

19.07.21
LETNIA SZKOŁA SAN | Budowanie ścieżki kariery

Quo vadis Studencie? Może na bezpłatne szkolenie w ramach Letniej Szkoły SAN?

Zapraszamy naszych przyszłych i obecnych studentów oraz wszystkich absolwentów na warsztat on-line poświęcony budowaniu własnej ścieżki kariery, który odbędzie się 19 lipca w godz. 16:00 -19:10 za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

16.07.21
szczegóły
Wakacje z Akademickim Biurem Karier

Akademickie Biuro Karier będzie czynne przez całe wakacje. Zachęcamy do śledzenia ich strony oraz wzięcia udziału w Akceleratorze start-up'ów! Więcej informacji po kliknięciu.

13.07.21
LETNIA SZKOŁA SAN - Halo, studio! Tu Radio Początek!

Interesuje Cię nowoczesne dziennikarstwo radiowe? Nie może Cię zatem zabraknąć 16.07.2021 na naszym bezpłatnym warsztacie w ramach Letniej Szkoły SAN, który poprowadzi Paweł Malinowski, kierownik redakcji Aktualności Czwórki Polskiego Radia i nasz wykładowca.

12.07.21
Seminarium naukowe online Trudne emocje w trudnych czasach

Seminarium naukowe online "Trudne emocje w trudnych czasach"

Jak radzimy sobie z emocjami w okresie pandemii? Jak zrozumieć i oswoić trudne emocje w trudnym czasie? Czy umiejętność rozpoznawania emocji jest kluczowa dla radzenia sobie z trudnościami dnia codziennego? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy na seminarium naukowe 10 lipca 2021 od godziny 10:00 w aplikacji MS Teams.

01.07.21
Ranking Perspektyw 2021

Po raz 22. opublikowany został Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2021. W ogłoszonym 22 czerwca br. Rankingu, Społeczna Akademia Nauk zajęła 10. miejsce w Polsce wśród uczelni niepublicznych.

22.06.21
Spotkania z Informatyką - darmowe warsztaty dla licealistów

Zastanawiasz się, czy roboty zastąpią ludzi? A może chcesz dowiedzieć się, czym jest robotyka i co ma wspólnego z przemysłem? Weź udział i posłuchaj opowieści z przestrzeni Internetu podczas darmowego warsztatu, który prowadzi Arkadiusz Adamczak z firmy Zap-Robotyka Sp. z o.o.

16.06.21
Biznes czeka na otwarcie. Spotkanie Rady Biznesu SAN – maj 2021

Majowe spotkanie Rady Biznesu SAN miało charakter podsumowujący. Udało się podsumować pracę w czasie pandemii oraz tegoroczną edycję Dni Przedsiębiorczości i Kariery SAN 2021. Uczestnicy spotkania żywo dyskutowali o konsekwencjach pandemii oraz warunkach powrotu do „normalności”. Nie umknęła uwadze zgromadzonych także konieczność odbudowania relacji międzyludzkich oraz umiejętności interpersonalnych. To główne wskazówki płynące ze spotkania, które będziemy starali się wdrażać.

07.06.21
Zmiana adresu mailowego | Erasmus+

Informujemy, że zmienił się adres mailowy, uczelnianego koordynatora projektu Erasmus+! W sprawach związanych z wyjazdami i przyjazdami studentów oraz wykładowców w ramach programu Erasmus+ prosimy o kontakt pod adresem mailowym erasmus@san.edu.pl

02.06.21