Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Dr inż. Paweł Morawski - poprowadzi cykl webinariów z PCG Academia

PCG Academia w porozumieniu z wiodącymi, europejskimi dostawcami rozwiązań e-learningowych: Blackboard, LTG i Inspera, zaprasza na serię webinariów w okresie od 21 stycznia do 11 lutego (w każdy czwartek), dla uczelni będących użytkownikami Moodle zatytułowaną: Beyond Moodle.

15.01.21
Program Tutoringowy

Studentów I i II roku zarządzania zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Tutoringowym!

23.12.20
Posiedzenie Rady Biznesu 10.12.2020

Zrzeszeni w Radzie Biznesu SAN przedsiębiorcy podkreślają, że pandemia jest dzisiaj największym wyzwaniem dla firm, ale to dzięki dobrze wykształconym kadrom możliwe jest wyjście z kryzysu i tworzenie nowych form dotarcia do klientów.

10.12.20
Akademia Inspiracji Sąsiedzkich

Społeczna Akademia Nauk realizuje projekt pt. Akademia Inspiracji Sąsiedzkich. W ramach projektu uczelnia oferuje bezpłatne szkolenia, których tematyka dotyczy problematyki ekonomiczno-społecznej oraz rozwiązywania problemów branżowych.

09.12.20
Odbiór dyplomów

Zapraszamy po odbiór dyplomów z obron, które odbyły się we wrześniu i w październiku.

20.11.20

Odbiór legitymacji

Zapraszamy Studentów pierwszego roku studiów licencjackich i magisterskich po odbiór legitymacji.

16.10.20
Wpływ COVID-19 na usługi noclegowe

Zespół Katedry Marketingu i Turystyki warszawskiej Filii Społecznej Akademii Nauk pod patronatem Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej podjął badania ukierunkowane na analizę wpływu epidemii COVID-19 na podmioty świadczące usługi zakwaterowania.

03.12.20
Stypendia

Od dnia 30.11.2020 roku (poniedziałek) do 11.12.2020 roku (piątek) w pokoju 232 można uzyskać informacje o przyznanym, bądź nieprzyznanym stypendium Rektora, socjalnym, dla niepełnosprawnych i zapomodze – będą przyjęci tylko studenci zapisani przez Bookings.

19.11.20
Legitymacje studenckie nadal ważne

Przypominamy, iż rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Od momentu zniesienia tego ograniczenia, zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni.

20.11.20