Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Edukacja a bezpieczeństwo narodowe RP

Dynamika życia, postęp technologiczny i przemiany zachodzące we współczesnej rzeczywistości generują różnorodne postacie nowych zagrożeń – zarówno tych militarnych, jak i niemilitarnych.

04.07.18
Dzień otwarty

Już 12 lipca zapraszamy na Dzień Otwarty w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

04.07.18
Dyplomy

Dyplomy czekają na właścicieli.

21.06.18
Beauty Day

Przyjdź na warsztaty z wizażystką i poznaj lepiej kierunek Kosmetologia!

11.06.18
Dzień otwarty

Dzień otwarty w czwartek - 7 czerwca 2018 r. - przyjdź i poznaj nas bliżej!

23.04.18
Hackathon 2018 - galeria zdjęć

Sześć drużyn rywalizowało ze sobą w Hackathonie - konkursie na projekt aplikacji rozwiązującej wylosowany przez drużynę problem społeczny.

21.05.18
Weź udział w targach China Homelife Poland 2018

Studenci SAN mogą bezpłatnie odwiedzić China Homelife Show - największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. A osoby znające język angielski lub/i rosyjski mogą zdobyć pracę podczas targów i towarzyszącego im kongresu.

16.05.18
Dni Przedsiębiorczości i Kariery

Przedsiębiorczość, to sztuka radzenia sobie w każdej sytuacji często postrzegana jako sposób na życie. Mamy świadomość, jak ważne jest zbieranie praktycznych doświadczeń zawodowych i networking. Chcielibyśmy Wam ułatwić wejście na rynek pracy i przedstawienie się pracodawcom od jak najlepszej strony.

13.05.18

Międzynarodowa konferencja o zarządzaniu

O zarządzaniu, marketingu i przedsiębiorczości dyskutowano w Hanoi i Dżakarcie z udziałem prof. dr hab. Anny Bąkiewicz oraz prof. dr hab. Łukasza Sułkowskiego, reprezentującymi Społeczną Akademię Nauk.

10.05.18

„Holistyczne pośrednictwo finansowe”

„Holistyczne pośrednictwo finansowe” to tytuł konferencji naukowej organizowanej 23 maja br. przez Instytut Ekonomiczny Społecznej Akademii Nauk w Warszawie.

30.04.18