Praktyki w ramach programu Erasmus+

Zdobywaj doświadczenie zawodowe, doskonaląc swoją znajomość języków obcych. Zgłoś się na praktyki kierunkowe w ramach programu Erasmus+.

08.12.17
Wykład otwarty o Machu Picchu w sali 401

Miguel Antonio Zamora Salas, dyrektor Parku Narodowego Machu Picchu - Peru będzie gościem SAN Warszawa we wotrek, 28 listopada, godz. 13.15. Zapraszamy!

23.11.17
szczegóły
#collaborativeECONOMY

Zapraszamy na otwarty wykład, który odbędzie się 28 listopada, o godzinie 15.00 w auli 6. Wykład poprowadzi pan Łukasz Zgiep, dyrektor operacyjny Crowd Ventures Sp. z o.o.

20.11.17
Girls go start-up! Academy

Ruszył nabór do drugiej edycji programu mentoringowo-szkoleniowego Girls go start-up! Academy, który ma za zadanie wspierać przedsiębiorczość młodych Polek i dać im szansę na zrealizowanie własnych projektów technologicznych oraz założenie start-upu.

17.11.17
#MojaKonstytucja

Spotkanie z adw. Magdaleną Falkowską w ramach Tygodnia Konstytucyjnego.

07.11.17
„Szkoła filmowa”

„Szkoła filmowa” to zapis pasjonujących wywiadów, przeprowadzonych przez Kingę Burzyńską z najwybitniejszymi polskimi aktorkami i aktorami, m.in. Anną Dymną, Agatą Kuleszą, Andrzejem Grabowskim, Maciejem Stuhrem, Tomaszem Kotem. Zachęcamy do lektury!

06.11.17
Samorząd Studentów SAN Warszawa

Lubisz wyzwania? Jesteś kreatywny? Chcesz zaangażować się w życie uczelni, zdobyć dodatkowe umiejętności? Masz pomysł, który zrewolucjonizuje życie studenckie na Społecznej Akademii Nauk? Zatem Samorząd Studencki Społecznej Akademii Nauk jest miejscem dla Ciebie!

24.10.17
Studenckie Koło Social Media

Studenckie Koło Social Media zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w czwartek (2 listopada) o godzinie 17.00, w sali 111.

18.10.17
Ukrainian Students Weekend

Ukrainian Student's Weekend

„Ukrainian Student’s Weekend” jest projektem organizowanym przez Stowarzyszenie Studentów Ukraińskich już 22 października w Warszawie.

10.10.17