Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Życzenia wielkanocne

W imieniu Rektora oraz Senatu Społecznej Akademii Nauk składamy wszystkim Studentom, Przyjaciołom i Pracownikom najserdeczniejsze życzenia, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju.

02.04.21
Odbiór dyplomów

Zapraszamy po odbiór dyplomów z obron, które odbyły się w styczniu i lutym 2021 roku.

20.11.20
Nominacje profesorskie SAN

Podczas obrad Senatu Społecznej Akademii Nauk w dniu 26 marca zostały nadane nominacje profesorskie SAN dla trzech wykładowców naszej Uczelni.

30.03.21
Legitymacje studenckie nadal ważne

Przypominamy, iż rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z 16 października 2020 r. wprowadzono czasowe ograniczenie funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Od momentu zniesienia tego ograniczenia, zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce legitymacje studenckie pozostaną ważne przez 60 dni.

20.11.20
dr Zbigniew Sikora - ELEKTROPOLIS

Miło nam poinformować o wystawie prezentującej twórczość dr. Zbigniewa Sikory - Prodziekana Wydziału Nauk Humanistycznych SAN w Warszawie, a mającej miejsce w Galerii BWA w Sanoku. Serdeczne gratulacje!

22.03.21

Punkt kasowy

Do 8.04 punkt kasowy będzie zamknięty.

Za utrudnienia przepraszamy!

16.03.21
Bezpłatne kursy maturalne w SAN

To już ostatnia prosta przed maturą! Jeśli chcesz odświeżyć lub uzupełnić swoją wiedzę zdobytą w szkole oraz podsumować własne umiejętności, zapisz się na bezpłatne kursy maturalne.

Praktyki dla studentów i absolwentów - ERASMUS+

Pojawiły się kolejne, bardzo ciekawe oferty praktyk dla studentów SAN w ramach programu Erasmus+, dzięki którym macie szansę zdobyć cenne doświadczenie w zagranicznej firmie i otrzymać atrakcyjne stypendium w wysokości do 620 Euro/miesiąc!

12.03.21
Konferencja naukowa Razem przeciw wykluczeniu. Dzieci i młodzież w (po) pandemicznych realiach społecznych.

Konferencja naukowa "Razem przeciw wykluczeniu. Dzieci i młodzież w (po) pandemicznych realiach społecznych".

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Młodzieży w Łodzi, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Komenda Miejska Policji w Łodzi oraz Pałac Młodzieży w Łodzi mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji RAZEM PRZECIW WYKLUCZENIU. DZIECI I MŁODZIEŻ W (PO) PANDEMICZNYCH REALIACH SPOŁECZNYCH.

Konferencja odbędzie się 25 marca 2021 roku, online, w godz. 10-14.