Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Zdobądź praktykę w New Wave International Cargo

Amerykańska, intensywnie rozwijająca się firma z branży TSL prowadząca działalność spedycji morskiej, lotniczej i drogowej, z kilkunastoletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej, poszukuje praktykantów. Więcej szczegółów!

27.07.22
szczegóły
Obrony w SAN!

Nadszedł czas obron, który w życiu każdego studenta jest ukoronowaniem dwu, bądź trzyletniej przygody związanej ze studiowaniem. Przygody, ale i ciężkiej pracy, którą każdy z nich włożył w naukę, a także w pisanie swojej pracy dyplomowej, która jest podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności.

15.07.22
Pierwsza akredytacja międzynarodowa SAN!

Z przyjemnością informujemy, iż Społeczna Akademia Nauk wraz z partnerskimi Uczelniami UCLan University na Cyprze oraz University of Valladolid z Hiszpanii uzyskała międzynarodową akredytację Instytutu ds. akredytacji, certyfikacji oraz zapewniania jakości kształcenia w sektorze szkolnictwa wyższego ACQUIN z Niemiec.

13.07.22
Egzamin dyplomowy praktyczny na kierunku Kosmetologia

W dniu dzisiejszym, odbył się egzamin dyplomowy praktyczny na kierunku Kosmetologia. Studentki bazując na zdobytym doświadczeniu podczas całego toku studiów, miały możliwość, prezentacji swoich umiejętności, zyskując tym samym tytuły licencjata.

06.07.22
Dyplomy MBA wręczone!

24 czerwca 2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia Studiów Podyplomowych Executive Master of Business Administration (Executive  MBA) realizowanych w Społecznej Akademii Nauk. Elitarny program ukończyło kilkadziesiąt osób reprezentujących kadry kierownicze przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych oraz sektora publicznego.

01.07.22
Studiuj w Społecznej Akademii Nauk!

Do wyboru 25 kierunków kształcenia i ponad 130 specjalności, dodatkowo studia w języku angielskim, on-line oraz studia podyplomowe (w tym Executive MBA). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów.

01.07.22
Oferta praktyk w Dziale Rozliczeń Finansowych

Amerykańska, intensywnie rozwijająca się firma z branży TSL prowadząca działalność spedycji morskiej, lotniczej i drogowej, z kilkunastoletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej, oferuje praktyki w dziale rozliczeń finansowych. Więcej szczegółów!

30.06.22
Dzień Otwarty | 20 czerwca 2022 r. godz. 16:00

Nie wiesz jakie studia wybrać? Zastanawiasz się nad kierunkiem, rodzajem kształcenia i lokalizacją?Jeśli interesuje cię uczelnia z dużym doświadczeniem i perspektywą szybkiego rozwoju, przyjdź już 20 czerwca o godz. 16.00 do Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na nasz Dzień Otwarty i poznaj nasza ofertę.

23.05.22
Wykład otwarty Mariny Hulii

6 czerwca w ramach podjętej inicjatywy, na zaproszenie koordynatorki kierunku Marioli Badowskiej, studenci dziennej psychologii mieli okazję wziąć udział w spotkaniu z Mariną Hulią - polską pedagożką, działaczką społeczną i poetką pochodzenia białorusko-rosyjskiego, która dzieliła się swoim doświadczeniem i opowiadała o swojej działalności/wolontariacie na rzecz ludzi potrzebujących.

06.06.22
Nowa publikacja naszej wykładowczyni Pani Dr Katarzyny Wodniak

W połowie maja ukazała się książka “Za pięć dwunasta koniec świata. Kryzys klimatyczno-ekologiczny głosem wielu nauk”. Dr Katarzyna Wodniak ze Społecznej Akademii Nauk napisała do tej książki rozdział zatytułowany “Kooperatywy 2.0”.

31.05.22