Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Dzień otwarty

Dzień otwarty w czwartek - 24 maja 2018 r. - przyjdź i poznaj nas bliżej!

23.04.18
Hackathon 2018 - galeria zdjęć

Sześć drużyn rywalizowało ze sobą w Hackathonie - konkursie na projekt aplikacji rozwiązującej wylosowany przez drużynę problem społeczny.

21.05.18
Weź udział w targach China Homelife Poland 2018

Studenci SAN mogą bezpłatnie odwiedzić China Homelife Show - największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. A osoby znające język angielski lub/i rosyjski mogą zdobyć pracę podczas targów i towarzyszącego im kongresu.

16.05.18
Dni Przedsiębiorczości i Kariery

Przedsiębiorczość, to sztuka radzenia sobie w każdej sytuacji często postrzegana jako sposób na życie. Mamy świadomość, jak ważne jest zbieranie praktycznych doświadczeń zawodowych i networking. Chcielibyśmy Wam ułatwić wejście na rynek pracy i przedstawienie się pracodawcom od jak najlepszej strony.

13.05.18
Międzynarodowa konferencja o zarządzaniu

O zarządzaniu, marketingu i przedsiębiorczości dyskutowano w Hanoi i Dżakarcie z udziałem prof. dr hab. Anny Bąkiewicz oraz prof. dr hab. Łukasza Sułkowskiego, reprezentującymi Społeczną Akademię Nauk.

10.05.18