Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Ranking Perspektyw 2020

Po raz 21. opublikowany został Ranking Szkół Wyższych Perspektywy 2020. Czasopismo co roku wyłania placówki, które kształcą studentów na najwyższym poziomie. Ranking jest zarazem cenną wskazówką dla młodych ludzi stojących przed wyborem uczelni i kierunku studiów. To także kompendium wiedzy o aktualnym stanie polskiego szkolnictwa wyższego.

18.07.20
Live Stream

Kolejna edycja Dni Otwartych Online w jęz. rosyjskim!

Tym razem w czwartek 9.07 o godz. 16:30 nasi pracownicy odpowiedzą na pytania zadane podczas Live Stream na Facebooku Społeczna Akademia Nauk Warszawa i Instagramie (@sanwarszawarus)!

05.07.20
Spotkanie online z Socjokryminologią

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie online z kandydatami na kierunek Socjokryminologia. Transmisja na żywo odbędzie się 14 lipca o godz. 17:00 na kanale YouTube.

03.07.20
Co się kręci w SAN? Sprawdź!

Przegapiłeś Dzień otwarty w SAN? Nic się nie stało, cały czas masz szansę obejrzeć go w sieci na naszym kanale na YouTube.

22.06.20
Jak złożyć dokumenty w czasie pandemii koronawirusa?

Ze względu na panującą sytuację epidemiczną w kraju spowodowaną COVID-19 oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo, termin dostarczenia dokumentów do Biura Rekrutacji dla osób, które dokonają rekrutacji on-line do 25 maja br., będzie uzgadniany indywidualnie z każdym kandydatem.

25.05.20
Legitymacje studenckie

Studencie,

zgodnie z art. 51b ust. 4 ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, w okresie zawieszenia lub ograniczenia funkcjonowania uczelni oraz przez 60 dni po jego zakończeniu legitymacje studenckie są ważne, bez konieczności potwierdzania ich ważności.

25.05.20
Rekrutacja 2020/2021

Rusza nabór do poszerzania horyzontów!
Zapraszamy do rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 w Społecznej Akademii Nauk.

12.05.20