Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Spotkanie Klubu Ludzi Ciekawych Świata

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie Klubu Ludzi Ciekawych Świata, które odbędzie się 28 listopada o godzinie 16.30 w Przytułkowej Oficynie.

25.11.22
szczegóły
Stypendia wyjazdowe od Santander Universidades

Po dłuższej przerwie wracają wyjazdowe programy rozwojowe dla studentów i doktorantów od Santander Universidades. Tym razem mogą Państwo ubiegać się o wyjazd do Wielkiej Brytanii oraz do Hiszpanii. Bank kontynuuje też realizację programów w formie online.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i rozwoju.

17.11.22
Studenci SAN w wspólnej pracy pt. Miasto

Studenci SAN w wspólnej pracy pt. "Miasto"

Na zajęciach z przedmiotu Grafika, studenci II roku, podczas zajęć z Nowych form rysunkowych w pracowni dr hab. Marii Piątek, wspólnie stworzyli pracę kolażową zatytułowaną "Miasto".

04.11.22
Wystawa Vesseli Statkovej/ wizyta w ramach ERASMUS+

W ostatnim czasie w ramach akademickiej wymiany Erasmus+ gościliśmy w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie Panią Vesselę Statkovą - profesor bułgarskiej Akademii Muzyki, Tańca i Sztuk Pięknych w Płowdiw (Plovdiv). Prof. Vessela Statkowa w ramach wizyty u nas zaprezentowała cykl prac fotograficznych "Opowieść o przestrzeni".

02.11.22
Nowa publikacja dr Jacka A. Żurawskiego

Miło nam poinformować o kolejnym sukcesie naszego wykładowcy dr Jacka Żurawskiego, który wydał nową książkę z zakresu historii mediów pt." Wileńska prasa konspiracyjna 1939-1945."

25.10.22
Praca naukowa Studentki Psychologii

Aleksandra Romanik, studentka 5 semestru Psychologii, w swojej pracy naukowej zastanawiała się czym jest stres. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami jej badań.

17.10.22
Zdobądź praktykę w New Wave International Cargo

Amerykańska, intensywnie rozwijająca się firma z branży TSL prowadząca działalność spedycji morskiej, lotniczej i drogowej, z kilkunastoletnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej, poszukuje praktykantów. Więcej szczegółów!

12.10.22
Wystawa SAN-TEZY II dyplomantów Grafiki

Wystawa „SAN-TEZY II”, zorganizowana w Galerii Młodych Twórców Łazienkowska, to kolejna odsłona cyklu dedykowanego najciekawszym dyplomom na kierunku Grafiki-Społecznej Akademii Nauk.

11.10.22
Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023!

Po raz 28. rozbrzmiała pieśń Gaudeamus igitur na Inauguracji Roku Akademickiego Społecznej Akademii Nauk. W dniu 3 października 2022 roku Władze Uczelni uroczyście zainaugurowały kolejny rok akademicki dla ponad 16 tysięcy studentów. Więcej informacji i fotorelacja!

06.10.22