Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Współpraca międzynarodowa

O tym w jaki sposób realizować wspólne inicjatywy, które służyć będą rozwojowi i umiędzynarodowieniu uczelni dyskutowali Rektorzy SAN Warszawa i Tawrijskiego Uniwersytetu Narodowego im. Władimira Wiernadskiego. Efektem rozmów było podpisanie porozumienia o współpracy obu uczelni.

15.03.19
Telewizja studentów SAN

3…2…1… Akcja! SAN TV – Telewizja Studentów okiem kamery pokazuje wydarzenia dziejące się na uczelni oraz poza nią.

01.03.19
szczegóły
Erasmus+

Spotkanie dla studentów SAN zainteresowanych wyjazdem na studia lub praktyki do krajów UE

27.02.19
Meeting Planner Power Awards

Portal MeetingPlanner.pl organizuje konkurs MP Power Awards, w ramach którego nagradzani są Młodzi Kreatywni. Zgłoszenia możecie wysyłać do 21 lutego!

15.02.19
Rusza rekrutacja na semestr letni

Rekrutacja na semestr letni w roku akademickim 2018/2019 trwa od 4 lutego do 30 marca 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z listą kierunków na które prowadzimy nabór.

31.01.19
European Congress for AI and Cybersecurity Progress

Społeczna Akademia Nauk jest organizatorem międzynarodowego wydarzenia „European Congress for AI and Cybersecurity Progress”. Szczegóły przedstawione zostaną podczas zaplanowanej na kwiecień br. konferencji prasowej.

30.01.19
 Program Tutoringowy

Zapraszamy studentów I i II roku z kierunku Zarządzanie do wzięcia udziału w Programie Tutoringowym.

22.01.19
Konferencja turystyczna

Wskazanie innowacyjności różnych obszarów destynacji turystycznych, szczególnie w aspektach marketingu i zarządzania, jako niezbędnych elementów napędzających rozwój sektora turystyki, to główny cel zorganizowanej 16 stycznia 2019 r. konferencji naukowej „Produkt turystyczny. Innowacje – Marketing – Zarządzanie”.

22.01.19
Konfekcja naukowa „Szkoła Logistyki”

Społeczna Akademia Nauk była współorganizatorem cyklicznej konferencji naukowej „Szkoła Logistyki”. Wydarzenie miało miejsce w dniach 8-11 stycznia br. i odbywało się w Szczyrku.

17.01.19
Wystawa fotografii

Zapraszamy do SAN Warszawa na wystawę fotografii Irka Piątka „Jezioro Bodeńskie z perspektywy dwóch kół”

09.01.19
Spotkanie we Lwowie

Studia podyplomowe realizowane przez Społeczną Akademię Nauk dla kadr Ukraińskich Kolei Państwowych to jeden z tematów poruszanych podczas spotkania we Lwowie, 4 stycznia 2019 r.

07.01.19
Drodzy Maturzyści i Maturzystki!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy atrakcyjne, bezpłatne kursy i wydarzenia, dzięki którym nie tyko z sukcesem zdacie maturę, ale również nauczycie się jak wykonać olśniewający makijaż czy w jaki sposób planować karierę.

17.12.18
Złote Laury Niepodległej dla polskiego biznesu

12 grudnia 2018 roku, w Teatrze Królewskim Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie po raz pierwszy wręczono Złote Laury Niepodległej. Rektor Społecznej Akademii Nauk honorowo przewodniczył Kapitule przyznającej Złote Laury Niepodległej.

17.12.18