Logowanie do systemu dziekanatowego

Uwaga ! Logowanie do wirtualnego dziekanatu dla studentów i wykładowców możliwe jest wyłącznie przez stronę internetową https://dziekanat.spoleczna.pl

Punkt kasowy w okresie wakacyjnym

Informujemy, że punkt kasowy będzie czynny do 29 czerwca 2019r. W lipcu i sierpniu punkt kasowy będzie zamknięty.

Za utrudnienia przepraszamy!

19.06.19
Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, targi Export Expo Poland, VIII edycja China Homelife Show i China Machinex

Drodzy Studenci!

W dniach 29-31 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/ Warszawy odbędzie się III Edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej oraz pierwsza edycja targów exportu „Export Expo”. Organizatorami są: Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Konsorcjum Izb Organizacji Gospodarczych, Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze oraz Meorient International Shanghai Chiny. Udział jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji. Zapraszamy!

20.05.19
szczegóły
Shanghai University - DHIC&SRTC

Zapraszamy wszystkich studentów kierunków Turystyka i rekreacja oraz Zarządzanie (3 roku - studiów stacjonarnych i niestacjonarnych) na prezentację online dotyczącą University Shanghai, która odbędzie się 16 maja o godz. 13.15 w sali 304.

09.05.19
Współpraca ze Stowarzyszeniem Polalarm

Przed studentami Instytutu Bezpieczeństwa nowe możliwości, czyli współpraca z Polalarm!

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie nawiązała współpracę ze Stowarzyszeniem Polalarm zrzeszającym inżynierów i techników zabezpieczeń technicznych.

18.03.19
Współpraca międzynarodowa

O tym w jaki sposób realizować wspólne inicjatywy, które służyć będą rozwojowi i umiędzynarodowieniu uczelni dyskutowali Rektorzy SAN Warszawa i Tawrijskiego Uniwersytetu Narodowego im. Władimira Wiernadskiego. Efektem rozmów było podpisanie porozumienia o współpracy obu uczelni.

15.03.19