Wystawa „Turystyka jako czynnik rozwoju lokalnego”

„Turystyka jako czynnik rozwoju lokalnego” to tytuł wystawy otwartej 18 września 2017 r. w Centro de Cultura Universidad Catolica San Pablo w Arequipie (Peru).

Wystawa obrazuje dwanaście lat współpracy naukowców z Argentyny, Meksyku, Peru i Polski, koordynowanej przez Społeczną Akademię Nauk. Otwarcia wystawy dokonała Ambasador RP w Peru Izabela Matusz (na zdjęciu wraz z Dziekanem Wydziału Nauk Ekonomicznych UCSP Sandrą Gomez, Dziekanem Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie Społecznej Akademii Nauk prof. dr hab. Urszulą Żuławską i Dyrektorem Centro de Cultura UCSP Fiorellą Quintanillą). Wystawa finansowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego za pośrednictwem Polskiego Towarzystwa Studiów Latynoamerykanistycznych. Obecnie wystawa jest prezentowana w Uniwersidad de Mendoza (Argentyna).