Wystawa pracowni plakatu Społecznej Akademii Nauk w Warszawie w Galerii Łazienkowska!

W dniach 21.- 31.05.2019 w Galerii Młodych Łazienkowska swoją wystawę „Autoportrety” przedstawią studenci grafiki.

Studenci Grafiki Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na zajęciach warsztatowych tworzą wspaniałe prace, którymi warto chwalić się nie tylko na uczelni, ale także poza jej murami. Twórcy prac graficznych z SANu mają okazję organizować wystawy swoich dzieł w zaprzyjaźnionych galeriach w Warszawie. Jedna z nich odbędzie się w dniach od 21 do 31 maja w Galerii Łazienkowska.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na wernisaż wystawy „Autoportrety”, który odbędzie się 21 maja 2019 r. o godzinie 17.00 w Galerii Łazienkowska przy ulicy Łazienkowskiej 7 w Warszawie. Swoje prace przedstawiać będą: Dariia Babchuk, Dominika Bablich, Patrycja Bruzgo, Mateusz Cieplechowicz, Julia Chojnacka, Valeriia Derkach, Emil Droś, Marta Gielecińska, Karolina Kordek, Dmytro Kryzhanovskyi, Mykhailo Kukharets, Taras Kobyliuk, Taras Kostetsky, Natalia Turkot, Michał Lotczyk, Daryna Nestrenko, Artem Polapa, Daryna Shabrat, Adriam Wenek oraz Anastasiia Zamch. Studenci reprezentują pracownię plakatu prowadzoną przez mgr Pawła Łyjaka.