Weź udział w targach China Homelife Poland 2018

W ramach zawartej współpracy partnerskiej z Warszawską Izbą Gospodarczą mamy dwie propozycje dla  studentów Społecznej Akademii Nauk. Możecie bezpłatnie odwiedzić China Homelife Show - największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. A wszyscy, którzy czują się na siłach językowo mogą zdobyć pracę podczas targów i towarzyszącego im kongresu.

Weź udział w targach - zapisz się w dziekanacie

China Homelife Show to największe targi artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej. Gospodarzem imprezy jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Kolejna, siódma edycja odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku. Dojazd na targi zapewnia organizator (dla studentów zainteresowanych udziałem będzie specjalnie podstawiony autokar) - osoby, które chciałyby wziąć udział w tym wydarzeniu, zobaczyć specyfikę takich spotkań, wystawców, organizatorów, logistyków - prosimy o zapisywanie się w swoich dziekanatach.

Targi China Homelife odbywają się w Polsce od siedmiu lat. Pierwsze cztery edycje odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecna będzie trzecią, która odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.

Na targach China Homelife Show co roku prezentuje się ponad 1200 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.

Łącznie z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.

Oferta pracy

Zatrudnimy osoby do pracy przy obsłudze klientów podczas targów, w dniach 5-8 czerwca w Nadarzynie k/Warszawy. Praca polega na rejestracji oraz obsłudze gości z kraju i zagranicy, w tym grup zorganizowanych. Nie wymagamy znajomości obsługi kasy fiskalnej.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • otwartość i chęć do pracy

Zapewniamy:

• godziny pracy: 8:00-17:00
  • 15 zł/h netto (na rękę)
  • obiad
  • transport z Warszawy Centrum
  • szkolenie (ok.2 godziny, w Centrum Warszawy)
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 6460204@gmail.com