Regularne zajęcia

Regularne zajęcia

JĘZYKI OBCE STUDIA STACJONARNE / DZIENNE

 

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I STOPNIA I SEMESTR

 

Zajęcia lektoratowe dla studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych rozpoczynamy od 3 listopada, wynika to z konieczności utworzenia grup i przeprowadzenia testu poziomującego z języka angielskiego. Test poziomujący otrzymacie Państwo do 21 października    i będziecie mieli do 24 października czas by wykonać go zgodnie z instrukcją i odesłać pod wskazany adres mailowy. 

 

Studenci kierunku filologia angielska nie otrzymają testu z języka angielskiego, Państwa obowiązuje drugi język obcy. 

 

Filologia angielska SEMESTR 1 GRUPA 1 

Bardzo proszę wysłać na maila: kmaicki@san.edu.pl deklarację jaki język Państwo wybieracie. Do wyboru jest język hiszpański i język niemiecki. Państwo również zaczynacie zajęcia 3 października.

 

Filologia angielska SEMESTR 1 GRUPA 2 

Państwo zaczynacie zajęcia 22 października zgodnie z planem wybierając w zależności od preferencji język niemiecki lub włoski.

 

STUDENCI STUDIÓW STACJONARNYCH I STOPNIA III SEMESTR

 

Szanowni Państwo nasze zajęcia zaczynamy na teamsach od 20 października w szczególnych przypadkach przez pierwsze 2 tygodnie będziecie Państwo otrzymywać maile z lekcjami, materiałami do nauki od lektorów.

 

FILOLOGIA ANGIELSKA GRUPA 3 SEMESTR 3

Zaczyna zajęcia zgodnie z planem czyli 20 października

 

FILOLOGIA ANGIELSKA GRUPA 3 SEMESTR 5

Zaczyna zajęcia zgodnie z planem czyli 22 października

 

 

 

UWAGA STUDENCI STUDIÓW NIESTACJONARNYCH I STOPNIA 

JĘZYK OBCY JEST DLA PAŃSTWA PRZEDMIOTEM OBOWIĄZKOWYM I REALIZOWANY JEST POPRZEZ PLATFORMĘ JĘZYKOWĄ LUB W FORMIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH. 

PLATFORMA JĘZYKOWA

PO ZALOGOWANIU SIĘ DO STREFY STUDENTA WYBIERACIE PAŃSTWO:

1. JĘZYKI OBCE – STUDIA NIESTACJONARNE (NIEBIESKI ZNACZEK)

2. NASTĘPNIE – PLATFORMA JĘZYKOWA ( NIEBIESKI ZNACZEK)

3. KROK I (BĘDZIECIE PAŃSTWO POPROSZENI O WYPEŁNIENIE ANKIETY, LOGOWANIE JAK DO WIRTUALNEJ UCZELNI) NALEŻY DOKONAĆ WYBORU JĘZYKA I POZIOMU. DO WYBORU MACIE PANSTWO JĘZYK ANGIELSKI I JĘZYK NIEMIECKI.

4. PO WYPEŁNIENIU ANKIETY MOŻECIE PAŃSTWO LOGOWAĆ SIĘ NA PLATFORMĘ JĘZYKOWĄ I ZALICZAĆ POSZCZEGÓLNE MODUŁY.

 

PO ZREALIZOWANIU WSZYSTKICH ZAJĘĆ PRZEWIDZIANYCH DLA DANEGO MODUŁU NA MINIMUM 51% OTRZYMUJECIE PAŃSTWO OCENĘ DOSTATECZĄ I TYM SAMYM ZALICZENIE LEKTORATU ZA DANY SEMESTR NAUKI. STUDENCI, KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI UZYSKAĆ WYŻSZĄ OCENĘ BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ W SESJI EGZAMINACYJNEJ NAPISAĆ EGZAMIN Z DANEGO MODUŁU. INFORMACJA O TERMINIE EGZAMINU BĘDZIE UWZGLĘDNIONA W PLANIE SESJI EGZAMINACYJNEJ.

KONRAD MAICKI

KIEROWNIK STUDIUM JĘZYKÓW OBCYCH

W razie problemów technicznych i merytorycznych z Panią Elżbietą Mańko : emanko@wp.pl Pisząc maila proszę podawać każdorazowo imię, nazwisko, numer albumu i kierunek studiów.