Aktualności

Rynek kapitałowy w kryzysie? Co zrobić aby zrozumieć "Nowy ład" i trafnie inwestować.

« wróć

Pandemia koronawirusa wywołała zawirowania na rynkach finansowych. Po początkowym spadku wartości większości firm, zauważalne stały się spółki produkujące maseczki, czy środki dezynfekcji. Jednak bańka spekulacyjna wokół firm covidowych wydaje się wyczerpywać. Podobnie w przypadku spółek gamingowych, których popularność przez wiele miesięcy wiązała się z wzrostem liczby graczy oraz oczekiwaniem na premierę gier o globalnym znaczeniu. W tym przypadku także inwestorzy mogą odczuwać niedosyt oraz brak rekompensaty za długie oczekiwanie. Na co w takim razie warto zwrócić uwagę na rynku kapitałowym gdy minie pandemia i przedsiębiorstwa będą musiały na nowo określić swoje cele i procedury działania?

W jaki sposób oszczędzać i inwestować w sytuacji niskich stóp procentowych oraz dlaczego warto interesować się giełdą? Jak zarządzać finansami osobistymi oraz aktywami firmy, gdy lokaty nie pozwalają zachować wartości pieniądza? Jeśli na co najmniej jedno pytanie odpowiedziałeś pozytywnie to ten wykład jest dla Ciebie!

Zapraszamy do śledzenia naszego kanału na portalu YouTube: Społeczna Akademia Nauk - YouTube i uczestniczenia w pozostałych wydarzeniach. Proponowane webinaria: Webinaria SAN 2020/2021