Program tutoringowy SAN – podsumowanie edycji 2021

W Społecznej Akademii Nauk studiuje wielu wyróżniających się studentów, który pełni pasji chcą rozwijać swoje zainteresowania w obszarze marketingu, zarządzania, czy finansów. To właśnie dla nich został przygotowany Program Tutoringowy.

Kwalifikacja do Programu odbywają się zawsze w styczniu i mogą brać w nich udział studenci studiów I i II stopnia. O udziale w Programie decyduje średnia ocen z dotychczasowych toków studiów oraz ocena przygotowanego przez kandydata eseju.

Założenia Programu:

• Program Tutoringowy dedykowany dla studentów I i II stopnia
  • Możliwość spotkań i indywidualnych projektów z wykładowcą
  • Praca własna studentów na wysokim poziomie
  • Dostęp do najlepszych managerów i ekspertów zarządzania także spoza Uczelni
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich

W trakcie programu studenci mogą poszerzać swoją wiedzę o zarządzaniu, ekonomii, socjologii i psychologii.  Mogą także pracować nad własnym artykułem naukowym, a także artykułami do prasy branżowej. Udział w Programie Tutoringowym SAN to możliwość trenowania umiejętności miękkich: asertywność, komunikatywność, umiejętność wystąpień publicznych, czy radzenia sobie ze stresem. Dzięki udziałowi studenci zyskują wiedzę przydatną w dzisiejszym, szybko zmieniającym się świecie oraz nabywają praktyczne umiejętności niezbędnych dla przedsiębiorców – mówi dr Antoni Kolek, koordynator Programu.

Po ukończeniu Programu, wszyscy absolwenci uzyskują Certyfikat ukończenia Programu Tutoringowego SAN oraz mają możliwość publikowania swoich artykułów.

W roku akademickim 2020/2021 do grona absolwentów Programu Tutoringowego SAN dołączyły 3 osoby. Kolejna edycja już w nowym roku akademickim 2021/2022!