Praktyki w ramach programu Erasmus+

Zdobywaj doświadczenie zawodowe, doskonaląc swoją znajomość języków obcych. Zgłoś się na praktyki kierunkowe w ramach programu Erasmus+.

Praktyki są jedną z najlepszych metod, by poznać środowisko pracy oraz zdobyć doświadczenie i umiejętności, które przydadzą nam się w życiu zawodowym. Obecnie prowadzimy rekrutację studentów chętnych do odbycia zagranicznych praktyk kierunkowych w ramach programu Erasmus+. Zachęcamy Was do aplikowania i wykorzystania szansy na spędzenie czasu w innym kraju, nawiązanie ciekawych znajomości oraz nauczenia się jak w praktyce stosować to, co na wykładach poznajecie od strony teoretycznej.

PRAKTYKI Z BIUREM POŚREDNICZĄCYM ALGOOS

Algoos to firma, która już od wielu lat współpracuje z sieciami najlepszych 4 oraz 5-cio gwiazdkowych hoteli w całej Grecji, na Cyprze w Hiszpanii i Portugalii. Jest to rzetelna i sprawdzona firma, która pobiera prowizję za swoje usługi. Nasi studenci, którzy w ubiegłe wakacje odbywali praktyki zorganizowane za pośrednictwem Algoos byli bardzo zadowoleni, a niektórzy z nich planują już kolejne wyjazdy na letnie praktyki. Programy praktyk oferowane przez Algoos skierowane są głównie do studentów profili turystycznych, gastronomicznych, hotelarskich oraz językowych – ale są również oferty dla studentów kosmetologii, fizjoterapii oraz zarządzania. Studenci podczas trwania praktyk mają zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie. Osoby, które zakwalifikują się do programu praktyk dostają również wynagrodzenie w wysokości 150-600 euro/miesiąc.

PRAKTYKI na Aldonissos (Grecja)

Aldonissos to niewielka (w najszerszym miejscu 4,5 km, a w najdłuższym 20 km) grecka wyspa położona na Morzu Egejskim. Praktyka trwa około 4 miesięcy i odbywa się w ekskluzywnym resorcie Alonissos Beach Bungalows & Suites Hotel****. Studenci, którzy będą tam odbywać praktyki mają zapewnione zakwaterowanie i wyżywienie. Dodatkowo praktykanci otrzymają wynagrodzenie z przedziału 300-600 euro miesięcznie. Jeżeli student dotrzyma wszystkich warunków kontraktu, to hotel pokrywa również koszt podróży z/do Polski.

DOFINANSOWANIE PRAKTYK W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+

Dodatkowo każdy student otrzyma z budżetu programu Erasmus+ 550 euro miesięcznie na praktykę kierunkową w Grecji.

Istnieje również możliwość znalezienia sobie miejsca zagranicznej praktyki kierunkowej we własnym zakresie przez studenta. Praktyka również zostanie dofinansowana z budżetu Erasmus+.

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt mailowy z biurem Erasmus+: erasmus@erasmus.com.pl oraz aplikowanie online na naszej stronie internetowej i przesyłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego na nasz adres mailowy.