Podróżnik z wyboru! Spotkanie z Jackiem Słowakiem

Spotkanie podróżnikiem na SANie!

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że kapituła przyznająca nagrody w konkursie Travelery nominowała wyprawę Pana Jacka Słowaka „Scyzoryki wzdłuż Afryki”! Jest to ogromne wyróżnienie dla podróżnika jak i dla całej ekipy, która przygotowywała projekt.

Pan Jacek Słowak jest "Podróżnikiem z wyboru", ale także wykładowcą Społecznej Akademii Nauk- Wydziału Handlu i Bezpieczeństwa w Kielcach. Podróżnik podkreśla, że uwielbia podróże i jest niesamowicie szczęśliwy, że tą pasją zaszczepili go studenci. W związku z tym ogromnym wyróżnieniem pragniemy zaprosić wszystkich studentów na spotkanie z Panem Jackiem Słowakiem na naszej uczelni. Spotkania odbędą się 24 kwietnia o godzinie 13.15 oraz 28 kwietnia o godzinie 11:30. Podczas spotkań nasz gość opowie o swojej podróży oraz o najbardziej prestiżowym konkursie dla podróżników w Polsce, do którego został nominowany.

Informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na Facebooku: Podróżnik z wyboru! - Spotkanie z Jackiem Słowakiem, a o podróżach Pana Jacka Słowaka możecie przeczytać więcej na jego profilu: Jacek Słowak - Podróżnik z wyboru!

Głosowanie na wyprawę "Scyzoryki wzdłuż Afryki"!

To już 13. edycja konkursu Travelery - najbardziej prestiżowych nagród podróżniczych w Polsce. W plebiscycie zostaną wyłonione i nagrodzone osoby, instytucje, organizacje i ich dokonania, działalności, zainteresowania, badania, osiągnięcia, odkrycia oraz publikacje z pięciu kategorii:wyczyn roku, blogger roku, społeczna inicjatywa roku, podróż roku oraz podróżnicza książka roku.

Wyprawa Pana Jacka Słowaka została wyróżniona w kategorii społeczna inicjatywa roku. Jest to nagroda dla osób lub instytucji, które przyczyniają się do poprawy świadomości ekologicznej, ocalenia dzikiej przyrody lub dziedzictwa, a także wzmacniają międzyludzką solidarność i postawy prospołeczne.

Na wyprawę "Scyzoryki wzdłuż Afryki" możecie zagłosować za pośrednictwem strony internetowej: http: //travelery. national-geographic. pl/.