Podpisanie porozumienia o współpracy z firmą ENPIRE

Sukces w sferze zawodowej opiera się głównie na budowanym od samego początku doświadczeniu. Dzięki temu zdobyta przez nas wiedza pozwala nie tylko lepiej i sprawniej rozwiązywać problemy, ale przede wszystkim rozwijać swoją firmę. Jak najlepiej nabywać potrzebne doświadczenie? Odpowiedź jest prosta przez praktykę.

Społeczna Akademia Nauk po raz kolejny udowadnia, że zależy jej na jak najlepszym przygotowaniu studentów do pracy. Uczelnia bowiem podpisała porozumienie o współpracy z grupą ENPIRE, której w skład wchodzą agencje ENPIRE Transport oraz ENPIRE HR. Jest to ogromna możliwość dla studentów z kierunku logistyka, którzy będą mogli podnosić swoje kompetencje i zdobywać praktyczne umiejętności w organizacji.

Grupa ENPIRE  to przede wszystkim firma spedycyjna dla której transport to nie tylko flagowa działalność, ale także pasja. Głównymi wartościami przedsiębiorstwa są rozwój, proaktywność, uczciwość oraz wspaniali ludzi. Natomiast ENPIERE HR jest nowoczesną agencją doradztwa personalnego realizująca usługi rekrutacji oraz emloyer brandingu.

Prelekcje, praktyki, staże, wykłady otwarte, spotkania z praktyką, webinary czy wspólne publikacje to tylko część możliwości grupy ENPIRE, dzięki którym współpraca na linii nauka-biznes zaowocuje jeszcze lepszym startem studentów i absolwentów SAN w Warszawie na rynku pracy.