Solidarni z Ukrainą - program NAWA

Społeczna Akademia Nauk znalazła się na liście beneficjentów programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej „Solidarni
z Ukrainą”. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ukraińscy studenci zyskają możliwość kontynuowania nauki w SAN ze zwolnieniem ze wszystkich opłat.

Kto może wziąć udział w programie „Solidarni z Ukrainą”?

Program skierowany jest dla Studentów ukraińskich Uczelni, którzy z powodu wojny musieli przerwać swoją naukę. Studenci mają możliwość kontynuowania studiów na kierunkach:

• zarządzanie w języku polskim i angielskim
  • finanse i rachunkowość w języku polskim
  • psychologia w języku polskim
  • logistyka w języku polskim
  • turystyka i rekreacja w języku polskim.

Jak wziąć udział w programie?

Aby rozpocząć naukę w SAN prosimy o uzupełnienie formularza, który znajduje się poniżej lub przesłanie na adres mailowy sandlaukrainy@san.edu.pl wiadomości zawierającej:

• Podstawowe dane osobowe Studenta (imię, nazwisko);
  • Informacje na temat studiów realizowanych na Ukrainie (kierunek studiów, rok/semestr studiów;
  • Jeżeli Student posiada to także skan dokumentów potwierdzających dotychczasową naukę;
  • Informacje dotyczące wybranego kierunku w Społecznej Akademii Nauk (kierunek studiów, wybrany tryb – stacjonarne/niestacjonarne).

Liczba miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Co Student otrzymuje w ramach programu?

Poza zwolnieniem ze wszystkich opłat każdy z uczestników dostanie atrakcyjne miesięczne stypendium finansowe - przyznane z programu NAWA "Solidarni z Ukrainą". W ramach programu zostanie powołana również „Strefa Wsparcia Emocjonalnego i Prawnego SAN” oraz zostaną przeprowadzone warsztaty. Ponadto Studenci, którzy zgłoszą się do 30.06.2022 roku mogą skorzystać z oferty bezpłatnych kursów on-line z języka polskiego.