Aktualności

Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej, targi Export Expo Poland, VIII edycja China Homelife Show i China Machinex

« wróć

Drodzy Studenci!

W dniach 29-31 maja 2019 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k/ Warszawy odbędzie się III Edycja Kongresu Gospodarczego Europy Centralnej i Wschodniej oraz pierwsza edycja targów exportu „Export Expo”. Wydarzenie to zostanie objęte honorowym patronatem przez dra Macieja Dębskiego.  Organizatorami są: Warszawska Izba Gospodarcza, Stowarzyszenie Polskich Mediów, Konsorcjum Izb Organizacji Gospodarczych, Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze oraz Meorient International Shanghai Chiny. Zapraszamy do wcześniejszej rejestracji i bezpłatnego wejścia! 

Projekt ten dotyczy Europy Centralnej i Wschodniej, Bliskiego Wschodu oraz Chin. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 50 izb gospodarczych z wielu krajów, m.in. Bułgarii, Białorusi, Czech, Chorwacji, Estonii, Mołdawii, Litwy, Polski, Łotwy, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Słowenii i Węgier. Udział w nim wzięło około 2100 polskich przedsiębiorców i 1750 przedsiębiorców zagranicznych.

Targi „Export Expo” to doskonała okazja do promocji produktów i usług eksportowych polskich przedsiębiorców. Jest to miejsce o powierzchni ponad 35 000 m2 dla 1700 wystawców. To także dyskusje, prezentacje, warsztaty i panele, które są skoncentrowane na europejsko-chińskich relacjach gospodarczych, aspektach finansowych, prawnych i organizacyjnych prowadzenia biznesu z partnerami chińskimi, a także na praktyce współpracy społeczno-kulturowej z Państwem Środka. China Homelife Poland 2018 obejmuje branże: tekstylną i odzieżową, elektronicznego sprzętu domowego, kuchennego i łazienkowego, a także mebli, oświetlenia, akcesoriów i wyposażenia wnętrz.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnic formularz zgłoszeniowy: http://san.szef.co/formularze/kongres-2019

Informujemy, że dla wszystkich chętnych i zarejestrowanych uczestników zorganizowany będzie bezpłatny transport z Dworca Centralnego PKP od strony Złotych Tarasów do Ptak Expo w Nadarzynie.