Komunikat Rektora SAN z 15.10.2020 w sprawie wprowadzenia kształcenia on-line

W związku ze zmianami wprowadzonymi w Polsce w dniu 15.10.2020, pogarszającą się sytuacją epidemiczną, wprowadzeniem związanych z tym obostrzeń sanitarnych oraz systematycznie zwiększającą się ilością zakażeń wirusem SARS-CoV-2, zarządza się co następuje:

1. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie studentów oraz pracowników Uczelni, wszystkie zajęcia dydaktyczne, laboratoryjne, ćwiczeniowe i projektowe dla studentów studiów stacjonarnych i studiów niestacjonarnych w dniach od 17 października 2020 r. do odwołania będą w pełni realizowane z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.
  2. Kształcenie na odległość będzie odbywać się w terminach i godzinach zgodnych z aktualnym planem zajęć w semestrze zimowym 2020/2021.

Społeczna Akademia Nauk dążyła do prowadzenia w roku akademickim 2020/2021 zajęć w Kampusach Uczelni, jednak po konsultacjach z Inspektoratem Sanitarnym, zasięgnięciu szeregu opinii medycznych, w związku z aktualną pogarszającą się sytuacją epidemiczną, zostaliśmy zmuszeni do prowadzenia zajęć w formie zdalnej. W momencie, kiedy zaistnieje możliwość bezpiecznego powrotu na Uczelnię i prowadzenia zajęć w bezpośrednim kontakcie w budynkach SAN, zajęcia powrócą do pierwotnie planowanej formy. Na bieżąco należy sprawdzać informacje przekazywane przez Władze uczelni.

Zarządzenie Rektora SAN w związku z rozporządzeniem MNiSW z 16.10.2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki znajduje się poniżej.