Aktualności

Impreza integracyjna - 12 października

« wróć

Z niezwykłą przyjemnością ogłaszamy, że tegoroczna impreza integracyjna naszej Uczelni odbędzie się 12 października 2017 roku w połączonych na tę okazję klubach Lemon & Touch przy ul. Sienkiewicza 6 w Warszawie.

Bar Lemon jest jednym z najbardziej znanych stołecznych lokali. Od lat słynie przede wszystkim z dobrej kuchni i przyjemnego, ciekawego wnętrza. Mieszkańcy Warszawy i turyści trafiają do Lemona, żeby odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi i miło spędzić czas. Położenie w samym centrum miasta sprawia, że w dzień miejsce to jest idealne na spotkania towarzyskie i biznesowe. Wieczorem i w nocy klimat sprzyja spotkaniom przy dźwiękach klubowej muzyki. O każdej porze dnia i nocy otwarta jest tu kuchnia i dostępne dla gości wszystkie pozycje z menu.

Bezpośrednio z Lemona przejdziecie do wnętrz Klubu Touch - nowego miejsca na mapie Warszawy, które znalazło już wielu wielbicieli. Atutem klubu jest klimat, muzyka i miła, profesjonalna obsługa, dzięki której goście czują się swobodnie, chętnie odwiedzając Touch. DJ zadba o to, abyście mogli tańczyć i bawić się tutaj do białego rana, a później długo wspominać niezapomnianą noc...

W mocnym skrócie - BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Nie może Was zabraknąć!
Rezerwujcie sobie całą noc!!!

Szczegółowe informacje:
* o 20:00 startuje before party w Lemon Barze
* o 21:00 otwiera się dla Was Klub Touch i dancefloor

Więcej na stronie wydarzenia!