Aktualności

Dzień otwarty na Wydziale Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie

« wróć

Wydział Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie Społecznej Akademii Nauk w Warszawie serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 21 czerwca (czwartek) w godzinach 17.00–19.00 w siedzibie uczelni, przy ul. Łuckiej 11.

 

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem studiów na kierunkach tj. Administracja, Bezpieczeństwo Narodowe, Finanse i Rachunkowość, Logistyka, Stosunki MiędzynarodoweTurystyka i Rekreacja lub też Zarządzanie to koniecznie odwiedźcie Społeczną Akademię Nauk 21 czerwca o godzinie 17:00. 

 

Dla studentów SAN przygotowaliśmy specjalną promocję: wybierając któryś z kierunków Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie jako studia II stopnia (magisterskie) zapłacicie mniej o 1000 zł/rok (studia stacjonarne) i mniej o 500 zł/rok (studia niestacjonarne) przez dwa lata trwania studiów magisterskich! Czyli łącznie możecie zaoszczędzić 2000 zł (stacjonarne) i 1000 zł (niestacjonarne). Dodatkowo również dla naszych absolwentów, którzy zdecydują się kontynuować studia na II stopniu w SAN Warszawa mamy kupony na kwotę 1000 zł do wykorzystania na studia podyplomowe i kursy. Szczegóły w Biurze Rekrutacji.

 

Tego dnia nasi studenci przygotowali dla Was różne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA będą mogli m.in.:

  • zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia,
  • porozmawiać o studiach w języku angielskim na naszej uczelni,
  • poznać kadrę i studentów SAN Warszawa,
  • zobaczyć bazę dydaktyczną,
  • uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją,
  • poznać najbliższe promocje i super atrakcyjną ofertę dla osób, które już wiedzą, że chcą studiować na naszej uczelni!
Zarządzanie

Przyjdź na Dzień Otwarty Wydziału Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie, zapisz się na studia, skorzystaj z promocji i oszczędzaj przez cały okres trwania studiów!

Administracja
Bezpieczeństwo narodowe
Finanse i rachunkowość
Logistyka
Stosunki międzynarodowe
Turystyka i rekreacja