Dzień otwarty na Wydziale Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie

Myśleliście o podjęciu studiów jeszcze w tym roku, ale przez przeciwności losu nie udało Wam się złożyć dokumentów przed 1 października? Nie szkodzi! W Społecznej Akademii Nauk w Warszawie odbywa się dodatkowy nabór na studia na rok akademicki 2017/18. Zatem - nie traćcie wiary, nie spisujcie roku akademickiego 2017/18 na straty, przeciwnie - zorientujcie się jak wygląda druga rekrutacja na Wydziale Nauk o Zarządzaniu i Bezpieczeństwie!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunkach:

• Administracja (I stopień, niestacjonarne)
  • Bezpieczeństwo Narodowe (I stopień stacjonarne i niestacjonarne, II stopień niestacjonarne)
  • Finanse i rachunkowość (I stopień stacjonarne i niestacjonarne)
  • Logistyka (I stopień stacjonarne i niestacjonarne)
  • Stosunki międzynarodowe (I stopień stacjonarne)
  • Turystyka i rekreacja (I stopień stacjonarne i niestacjonarne)
  • Zarządzanie (I stopień stacjonarne i niestacjonarne, II stopień stacjonarne i niestacjonarne)
    • II STOPIEŃ, ADMINISTRACJA, NIESTACJONARNE
    • II STOPIEŃ, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ, NIESTACJONARNE
    • II STOPIEŃ, LOGISTYKA, STACJONARNE
    • II STOPIEŃ, LOGISTYKA, NIESTACJONARNE
    • II STOPIEŃ, STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE, STACJONARNE
    • II STOPIEŃ, TURYSTYKA I REKREACJA, STACJONARNE

zapraszamy na spotkanie informacyjne, które rozpocznie się 12 października o godzinie 17.00 w siedzibie naszej uczelni, przy ul. Łuckiej 11 (aula nr 6).

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA będą mogli m.in. zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia, poznać kadrę i studentów SAN Warszawa, zobaczyć bazę dydaktyczną, uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją. Dodatkowo osoby, które podczas trwania Dnia Otwartego zapiszą się na studia, na któryś ze wskazanych wyżej kierunków, skorzystają z promocji "0 zł wpisowego".