Dzień otwarty na Wydziale Nauk Medycznych

Wydział Nauk Medycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 4 lipca (środa) w godzinach 17.00–19.00 w siedzibie uczelni, przy ul. Łuckiej 11.

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem studiów na kierunkach tj. Fizjoterapia, KosmetologiaPielęgniarstwo lub Techniki dentystyczne to koniecznie odwiedźcie Społeczną Akademię Nauk 4 lipca o godzinie 17:00.

Dla studentów SAN przygotowaliśmy specjalną promocję: wybierając któryś z kierunków Wydziału Nauk Medycznych jako studia II stopnia (magisterskie) zapłacicie mniej o 1000 zł/rok (studia stacjonarne) i mniej o 500 zł/rok (studia niestacjonarne) przez dwa lata trwania studiów magisterskich! Czyli łącznie możecie zaoszczędzić 2000 zł (stacjonarne) i 1000 zł (niestacjonarne). Dodatkowo również dla naszych absolwentów, którzy zdecydują się kontynuować studia na II stopniu w SAN Warszawa mamy kupony na kwotę 1000 zł do wykorzystania na studia podyplomowe i kursy. Szczegóły w Biurze Rekrutacji.