Dzień otwarty na Wydziale Nauk Humanistycznych

Wydział Nauk Humanistycznych Społecznej Akademii Nauk w Warszawie serdecznie zaprasza na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się 20 czerwca (środa) w godzinach 17.00–19.00 w siedzibie uczelni, przy ul. Łuckiej 11.

Jeżeli jesteście zainteresowani podjęciem studiów na kierunkach tj. architektura, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, filologia, grafika, informatyka, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, pedagogika (resocjalizacja), psychologia, prawo czy socjologia (socjokryminologia) to koniecznie odwiedźcie Społeczną Akademię Nauk 20 czerwca o godzinie 17:00.

Dla studentów SAN przygotowaliśmy specjalną promocję: wybierając któryś z kierunków humanistycznych jako studia II stopnia (magisterskie) zapłacicie mniej o 1000 zł/rok (studia stacjonarne) i mniej o 500 zł/rok (studia niestacjonarne) przez dwa lata trwania studiów magisterskich! Czyli łącznie możecie zaoszczędzić 2000 zł (stacjonarne) i 1000 zł (niestacjonarne). Dodatkowo również dla naszych absolwentów, którzy zdecydują się kontynuować studia na II stopniu w SAN Warszawa mamy kupony na kwotę 1000 zł do wykorzystania na studia podyplomowe i kursy. Szczegóły w Biurze Rekrutacji.

Tego dnia nasi studenci przygotowali dla Was różne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wykładowcy chętnie pokażą Wam pracownie – będziecie mogli zobaczyć jak działa studio telewizyjne i radiowe, informatycy dla kandydatów przygotowali małe wyzwanie, na korytarzach prezentowane będą prace studentów grafiki. Szczegóły będziemy publikować na wydarzeniu opublikowanym na portalu Facebook.

Podczas spotkania kandydaci na studia wyższe, podyplomowe i MBA będą mogli m.in.:

• zaczerpnąć wszelkich informacji na temat oferty kształcenia,
  • poznać kadrę i studentów SAN Warszawa,
  • zobaczyć bazę dydaktyczną,
  • uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z rekrutacją,
  • poznać najbliższe promocje i super atrakcyjną ofertę dla osób, które już wiedzą, że chcą studiować na naszej uczelni!