Aktualności

Dni Przedsiębiorczości i Kariery

« wróć

Przedsiębiorczość, to sztuka radzenia sobie w każdej sytuacji często postrzegana jako sposób na życie. Mamy świadomość, jak ważne jest zbieranie praktycznych doświadczeń zawodowych i networking. Chcielibyśmy Wam ułatwić wejście na rynek pracy i przedstawienie się pracodawcom od jak najlepszej strony.

 

 

Dni Przedsiębiorczości i Kariery to szereg spotkań z praktykami rynku, inspirująca tematyka, ale też możliwość spotkania się z przedstawicielami najlepszych firm. To możliwość spotkania się z wykładowcami i posłuchania o tym na co zwrócić uwagę przy zakładaniu własnej firmy. Wiedza, jaką możecie zyskać przyda się każdemu. Mamy nadzieję, że licznie skorzystacie z wykładów, spotkań i wyniesiecie z nich wiedzę oraz doświadczenia, które będą dojrzałym krokiem w życie zawodowe.

 

Zapoznajcie się z programem wykładów i spotkań (poniżej), wybierzcie interesujące Was tematy i zarezerwujcie czas w swoich kalendarzach. Pamiętajcie, że to doskonała okazja, żeby spotkać się z opiekunem praktyk na Waszym kierunku i dopytać o szczegóły, zasady odbywania praktyk, czy też po prostu okazja żeby skonsultować swoje CV lub portfolio.

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w HACKATHONIE - pod okiem specjalistów będziecie mogli podjąć wyzwanie stworzenia start-upu, który być może świata nie zmieni (chociaż kto wie...), ale może zrewolucjonizować jakość życia lokalnej społeczności.

 

Jest jeszcze konkurs wiedzy o przedsiębiorczości (na profilu Facebook naszej uczelni) - odpowiedzcie na pytania, pokażcie że jesteście przedsiębiorczy i wygrywajcie cenne nagrody :)

 

Wykorzystajcie te dni najlepiej!