Bezpłatny kurs przygotowujący do matury z matematyki - Matematyka Last Minute

Liczba osobników pewnego zagrożonego wyginięciem gatunku zwierząt wzrosła w stosunku do liczby tych zwierząt z 31 grudnia 2011 r. o 120% i obecnie jest równa 8910. Ile zwierząt liczyła populacja tego gatunku w ostatnim dniu 2011 roku? – Tak w ubiegłym roku brzmiało jedno z zadań na podstawowym poziomie matury z matematyki. Jeśli chcielibyście ekspresowo powtórzyć zagadnienia z matematyki na tydzień przed maturą, w usystematyzowany sposób omówić zagadnienia z podstawowego zakresu, to koniecznie zapiszcie się na bezpłatny, przyspieszony kurs przygotowujący do matury z matematyki!

Na przyspieszony kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki przeznaczone są cztery spotkania o łącznej liczbie 12 godzin zegarowych.

Zajęcia odbywać się będą w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, przy ulicy Łuckiej 11. Spotkania są organizowane przez dwa weekendy z rzędu – pierwsze odbędą się w dniach 14, 15 kwietnia (godz. 16.30–19.45), kolejne 21 i 22 kwietnia (godz. 16.30–19.45). Zapraszamy maturzystów, którym samo zdanie matury nie wystarczy – tych, którzy chcą osiągnąć jak najwyższy wynik na egzaminie, tych, którzy potrzebują uporządkować lub poszerzyć wiedzę merytoryczną i praktyczną. Program zajęć przygotowany został z myślą o praktycznym rozwiązywaniu zadań, jakie możecie spotkać na egzaminie maturalnym. Podczas czterech spotkań rozwiążemy i omówimy kilka pełnych arkuszy maturalnych oraz wybrane zadania z ubiegłych testów maturalnych.

Kto zyska najwięcej na kursie maturalnym z matematyki w SAN?

• Maturzyści przystępujący do egzaminu dojrzałości w roku 2018 z matematyki na poziomie podstawowym jako obowiązkowego przedmiotu maturalnego.
  • Maturzyści z roku 2017 i lat ubiegłych, którzy pragną poprawić swoje wyniki z matury.
  • Kandydaci na studia ze starą maturą, którzy zdają egzaminy wstępne na zasadach komplementarnych z nową maturą.

Zajęcia prowadzi dr Marek Ałasa – absolwent Politechniki Warszawskiej. Ukończył Międzynarodowe Studia Doktoranckie w zakresie Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Posiada stopień nauczyciela dyplomowanego matematyki Liceum Ogólnokształcącego oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego. Nauczyciel z 27-letnim doświadczeniem. Matematyka, fizyka i statystyka oraz ich zastosowania są nie tylko wykonywanym przez niego zawodem, ale również jego pasją. Miarą jego sukcesów są osiągnięcia jego uczniów oraz studentów.

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ: