Absolvent Talent Days - największe targi pracy, praktyk i staży

Znajdź pracę w sam raz dla ciebie

Myślisz, że “nie ma (dobrej) pracy dla ludzi z twoim wykształceniem”? Sprawdź, jacy pracodawcy szukają na Absolvent Talent Days kandydatów takich, jak ty. Wybierz kierunek studiów i zobacz, jakie firmy mają ofertę dopasowaną do twoich potrzeb. Nic na siłę, to ty decydujesz - gdzie i jak chcesz pracować. Proste! Wejdź na talentdays.pl i odkryj swoje możliwości.

Porozmawiaj z pracodawcą - zanim zaaplikujesz

Poznaj pracodawcę w nieformalnej atmosferze i dowiedz się, za co lubi swoją pracę. Porozmawiaj z nim i zapytaj o co tylko chcesz - o możliwości rozwoju, zakres obowiązków, atmosferę w zespole, o dodatkowe benefity (warsztaty, szkolenia, dodatkowe owoce, a może wypady na kręgle?). Sprawdź, czy to firma dla ciebie, zanim zaaplikujesz.

Zdobądź przewagę - aplikuj na wydarzeniu

Wyróżnij się z tłumu. Nie pozwól by twoje CV zginęło wśród setek aplikacji wysyłanych jednym kliknięciem. Zaprezentuj pracodawcy swoją osobowość na wydarzeniu i przekonaj go do swojej kandydatury. Aplikuj od razu na wydarzeniu. Zostaw rekruterowi swoje CV w wersji drukowanej albo aplikuj elektronicznie - opaską, którą dostaniesz po wejściu na event. Wystarczy, że podczas rejestracji na wydarzenie (na talentdays.pl) uzupełnisz swój profil i dodasz dokumenty aplikacyjne.

Załap się na bezpłatne warsztaty i szkolenia

Wybieraj spośród 100 bezpłatnych debat, paneli dyskusyjnych, warsztatów i szkoleń, które poprowadzą doświadczeni praktycy biznesu i rekruterzy. Zdobądź praktyczną wiedzę i buduj relacje z prelegentami. Kto wie, może już niedługo spotkacie się na gruncie zawodowym?

Dowiedz się, jak dobrze wypaść w oczach pracodawcy - już za pierwszym razem. Zabierasz się do szukania pracy i nie wiesz, od czego zacząć? CV, list motywacyjny czy rozeznanie się w najtrudniejszych pytaniach na rozmowie rekrutacyjnej? Przygotuj się do spotkania kwalifikacyjnego pod okiem doświadczonych rekruterów.

Pobierz bezpłatny bilet na: http://talentdays.pl